Zapraszamy do Współpracy !!!

Zapraszamy do Współpracy !!!

O nas

RAMIEL Bydgoszcz jest Stowarzyszeniem osób, które są zainteresowane uczestnictwem w działalności sportowej i rekreacyjnej w dyscyplinie, którą jest piłka nożna. Stowarzyszenie oficjalnie powstało 25.10.2007 r. w Bydgoszczy.
Rozgrywki

Na dużym, pełnowymiarowym boisku RAMIEL od początku istnienia bierze udział w rozgrywkach B-klasy K-PZPN, Pucharu Polski oraz lokalnych turniejach.
Uczestniczymy również w lokalnych ligach tzw. szóstek piłkarskich, gdzie rozgrywki prowadzone są na mniejszych boiskach tudzież orlikach.

Od pierwszego sezonu nasza drużyna może pochwalić się ustabilizowanymi wynikami zajmując rok w rok miejsca w połowie tabeli, a renoma i marka Ramiela jest już znana i szanowana wśród drużyn B-klasowych Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Infrastruktura

RAMIEL rozgrywa swoje mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz korzysta z zaplecza obiektów klubu „CHEMIK Bydgoszcz” przy ul. Glinki 79 w Bydgoszczy.

Współpraca

Zainteresowanie ze strony lokalnych przedsiębiorstw od wielu lat sprawia że pół-amatorskie rozgrywki szóstek piłkarskich rozwijają się jak żadna inna forma piłki nożnej. W poszczególnych tabelach rozgrywek, próżno szukać nazwy drużyny nie znajdując w niej lokalnej reklamy, nic dziwnego, skoro zainteresowanie jest tak duże, to musi naprawdę działać! My jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej i oprócz rozgrywek na małych boiskach, bierzemy udział w oficjalnej lidze Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, B-klasie, rozgrywanej na pełnowymiarowym boisku. Gdzie potencjalne możliwości reklamowe są o wiele bardziej wymierne, począwszy od wyższej frekwencji kibiców, po większe powierzchnie reklamowe a na wsparciu lokalnych mediów skończywszy.

Co oferujemy


- Zmiana oficjalnej nazwy drużyny, wykorzystywanej w następujących źródłach :

  •  Oficjalny serwis PZPN [ www.pzpn.pl ]
  • Portal internetowy poświęcony aktualnej klasie rozgrywkowej
  • Serwisy internetowe klubów partnerskich
  • Lokalne media oraz portale informacyjne

- Powierzchnia reklamowa na strojach meczowych (Rys 1)
- Duży baner reklamowy na boisku w którym występujemy jako gospodarz (wielkość do ustalenia)
- Reklama na oficjalnej stronie klubu [ www.ramielbydgoszcz.futbolowo.pl ] główne logo, relacje z meczów

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości