Kolejka 19/26 - Wisła Fordon - Ramiel Bydgoszcz 1:1 (0:0)

Po wielu niewykorzystanych sytuacjach w pierwszej połowie, remisujemy drugą jak i caly mecz 1:1. Niestety przedmeczowe spekulacje potwierdziły się na boisku. Gospodarze zagrali bardzo ambitnie, dokonując trafionych zmian po stracie bramki, szybko wrócili do gry wyrównując. Do 90 minuty obie drużyny próbowały przechylić szalę zwyciestwa na swoją strone - bezskutecznie.

Należy tutaj wspomnieć o dość niemiłym akcencie poza boiskiem. O ile nerwy między zawodnikami rywalizujących drużyn to  w sporcie zjawisko normalne, o tyle zachowanie miejscowych kibiców było dalekie od przykładu i ideii jaką próbuje propagować klub Wisła Fordon.

Jedyną bramkę dla Ramiela, zdobył Nasz kapitan - Seweryn Albrecht po doskonałym podaniu od Sławka Filareckiego.