Kolejka 19/26 - Wisła Fordon - Ramiel Bydgoszcz

Kolejka 19/26 - Wisła Fordon - Ramiel Bydgoszcz

19 kolejka III gr. bydgoska B-klasa (2014/2015)

Po niezwykle ważnej wygranej z Orłem Kcynia, piłkarze Ramiela udają się na "wyjazd" na ul. Sielską do Fordonu. Gdzie ich przeciwnikiem będzie spisująca się coraz lepiej ekipa Wisły Fordon. Determinacja i ambicja "Wiślaków" widoczna jest już od dłuższego czasu, dowodem tego jest wynik poprzedniej kolejki gdzie pokonali na wyjeździe Zorzę Ślesin - mocnego kandydata do awansu. 

Jesienny mecz pomiędzy naszymi drużynami zakończył się zwycięstwem Ramiela 3:0. Warto zauważyć że już wtedy Wisła grała bardzo ciekawą dla oka piłkę. Dlatego nadchodzący pojedynek zapowiada się jeszcze ciekawiej a dla Naszej drużyny może to być kolejny trudny mecz. Miejmy nadzieję że aura weekendu majowego będzie Nam sprzyjać.

Wisła Fordon - Ramiel Bydgoszcz
sobota, godz. 15:30, Bydgoszcz (Fordon, ul. Sielska 12)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości