27.09.2015 RAMIEL Bydgoszcz - Sparta Bydgoszcz

27.09.2015  RAMIEL Bydgoszcz - Sparta Bydgoszcz

Nie mogło być inaczej...
W ostatnim meczu 6 kolejki III gr. B klasy Ramiel Bydgoszcz podejmował w derbach beniaminka rozgrywek Spartę Bydgoszcz. Szczególnie dwa ostatnie mecze zakończyły się dla gości znaczącymi porażkami i pytanie było tylko jedno - czy kolejna porażka będzie równie dotkliwa. Trzeba przyznać, że początek sezonu wymaga od zawodników Sparty dość silnej psychiki i wiary, że może być lepiej - ale polecam, aby obejrzeli tabele B klasowych rozgrywek z kilku lat - przekonają się, że wiele drużyn zaczynało w takim sam sposób.
Ze względu na szacunek dla przeciwnika opis meczu ograniczę do minimum.
Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 7:0 dla drużyny gospodarzy, a bramki strzelali: Remigiusz Malinowski w 15 i 33 minucie, Seweryna Albrecht w 34, Damian Winkowski w 28 i 35 oraz Adam Lipiński w 42 i 44.
W drugiej połowie Ramiel Bydgoszcz dołożył jeszcze 6 bramek, które strzelali: Błażej Majewski w 46 minucie, Karol Szewczyk w 58 i 89, Seweryn Albrecht ponownie w 73, Krzysztof Ulatowski w 81, a w 88 minucie debiutant Marcin Mikołajczyk.
Dla statystyki należy dodać, że po przerwie drużyna gospodarzy wykorzystała komplet zmian, natomiast goście wzbogacili się o 2 żółte kartki.
Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 13:0 dla Ramiela Bydgoszcz.