13.09.2015 RAMIEL Bydgoszcz - Iskra Zamość-Rynarzewo

W minioną niedzielę podejmowaliśmy na własnym boisku, drużynę Iskry Zamość-Rynarzewo. Rywal dobrze znany z poprzednich rozgrywek. Podczas pierwszej części meczu prowadziliśmy grę, stwarzając jednak niezbyt groźne sytuacje. Goście skupili się głównie na kontratakach, które sukcesywnie przynosiły im coraz więcej korzyści. Jednej z szybkich kontr nie udało zatrzymać się w sposób przepisowy - sędzia podyktował rzut wolny. Zawodnik Iskry silnym strzałem po ziemi zaskoczył Naszego bramkarza, który odbił piłkę przed siebie - niestety gapiostwo obrońców pozwoliło zdobyć prowadzenie gościom.

Od początku drugiej połowy piłkarze Ramiela zdali się rozgrywać inny mecz. Zmotywowani i skupieni na konkretnym celu - szybko doprowadzili do wyrównania. W 52 min. składną akcję drużyny wykończył Adam Lipiński. Był to moment przełomowy - który zachęcił Nas do kolejnych ataków - a rywalowi skutecznie odebrał siły. Zmęczeni goście wytrzymali do 80 minuty, w której to zawodnik gości nieprzepisowo zatrzymał piłkę ręką na linii bramkowej. Oczywisty rzut karny pewnie wykorzystał Nasz kapitan - Seweryn Albrecht. Sytuacja całkowicie podłamała zawodników Iskry, w następnych 5 minutach strzeliliśmy jeszcze dwie bramki. Ponownie Adam Lipiński oraz Krzysztof Ulatowski.

Już w niedzielę kolejny mecz. Czeka Nas wyjazd i starcie z Zielonymi Zalesie.

Powiązana galeria: